Yhteystiedot

 

Satakunnan Kokoomusnaiset ry:n piirihallitus
 

Katso piirihallituksen jäsenten esittely tästä >>

 

Puheenjohtaja

Marju Sjösten (Pori)
gsm 044 3270 358
marju.sjosten@pori.fi



Varapuheenjohtaja

Tuula Isotupa (Rauma)
gsm 040 734 7716
isotupat@gmail.com

 

Jäsenet
 

Pilvi-Sisko Godin (Kokemäki)
gsm. 040 721 2037
pilvi-sisko.godin@huittinen.fi

Teresa Kaaresmaa (Noormarkku)
gsm. 040 544 7357
teresa.kaaresmaa@gmail.com

Katja Kuula (Säkylä)
gsm 040 562 6994
katja.kuula(at)pp.inet.fi

Kirsi Nikula (Ulvila)
gsm. 050 553 7095
nikula.kirsi2017@gmail.com

Mirja Pentikäinen (Kankaanpää)
gsm 040 473 1372
mirja.pentikainen@itcs.fi

Hannele Seppä (Pori)
gsm.
 

Eija Vaajakari (Pori)
gsm. 050 3777 052
vaajak@dnainternet.net

 

 
Kokoomuksen Naisten Liitto ry:n hallituksenjäsen

Marju Sjösten (Pori)
gsm 044 3270 358
marju.sjosten@pori.fi

 

 

Kansanedustaja

Jaana Laitinen-Pesola

Eduskunta: 09 432 3083

Sähköposti: jaana.laitinen-pesola[at]eduskunta.fi

 

Jaana Laitinen-Pesolan avustaja eduskunnassa:

Mikko Pousi
09 432 4072
mikko.pousi@eduskunta.fi

 

 

NaSy-Naiset Yhdessä ry
 

 

Katso piirihallituksen jäsenten esittely tästä >>

Tupalan Hovi, Säkylä 2012

Satakunnan Kokoomusnaiset

Liisankatu 24 B 43 (käynti sisäpihalta)
28100 PORI
 

Järjestösihteeri

Mari Rantala
Puh. 050 347 4439
mari.rantala@kokoomus.fi